ПН-ПТ: 9:00 – 18:00
СБ-НД: Вихідний
НЕМА СВІТЛА І ЗВ'ЯЗКУ? ПИШІТЬ У МЕСЕНДЖЕРИ!

ВОРОТА серії PRESTIGE

НАЗАД ДО ГАРАЖНИХ ВОРІТ

ЕФЕКТИВНА ТЕПЛОИЗОЛЯЦІЯ
По енергоефективності ворота Prestige можна порівняти з цегляною стіною 60 см, що гарантує комфортну температуру в гаражі протягом усього року.

ВІДМІННА ГЕРМЕТИЧНІСТЬ
Морозостійкі ущільнювачі з двома еластичними пелюстками герметизують отвір воріт по всьому периметру і захищають приміщення від опадів, протягів, пилу.

ВИСОКА ВІТРОСТІЙКІСТЬ
Результати випробовувань показують, що ворота Prestige здатні витримати навіть ураганний вітер швидкістю 120 км / год.

ВПЕВНЕНІСТЬ В БЕЗПЕЦІ
Ворота Prestige відповідають найсуворішим європейським стандартам - EN 12604, EN 12453, EN 12424, EN 12425, EN 12426. Всі механізми безпеки поставляються в базовому комплекті і без додаткової націнки

10 РОКІВ ГАРАНТІЇ
На полотно та інші сталеві елементи конструкції Prestige надається розширена гарантія від наскрізної корозії терміном 10 років.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
У всіх регіональних представництвах ГК «АЛЮТЕХ» постійно підтримуються достатні складські запаси комплектуючих на випадок ремонту

Замкнутий контур сталевих листів
Спеціальна система з’єднання внутрішнього і лицьового сталевих листів захищає панель від розшарування, яке можливо при нагріванні панелі на сонці. Їх з’єднують внизу і вгорі в 4 шари за допомогою саморізів. Так, покупці воріт з темним кольором полотна можуть бути впевнені в довговічності вироби.

Захист від защемлення пальців
В панелі «Алютех» реалізували одну з головних норм європейської безпеки: виключили защемлення пальців (відповідність EN 12604).

Відмінне зчеплення сталевих листів з піною
Хороше зчеплення сталевих листів з піною отримали за рахунок шару адгезійного лаку (12 мкм). Тим самим конструктори повністю виключили здуття нагрітого на сонці полотна.

Високі антикорозійні властивості
Підвищених антикорозійних властивостей панелі вдалося досягти за рахунок шару грунтовки (14-16 мкм) і цинкового покриття (16 мкм).

Довговічне покриття
Зберегти полотно воріт в первісному привабливому вигляді вийшло завдяки поліуретанової фарбі з додаванням спеціальних поліамідних частинок (ПУР-ПА), які підвищують антикорозійні і захисні властивості панелі.

Хороша теплоізоляція
Хороша теплоізоляція. 1,0 м² ° C / Вт – коефіцієнт опору теплопередачі в воротах виробника. Такий же величиною володіє стіна з червоної цегли в 60 см.

Зовнішній вигляд воріт

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗОБРАЖЕННЯ
ДРУК НА ПОЛОТНІ ВОРІТ

Виключно для воріт Prestige доступна можливість нанесення на полотно індивідуальних зображень за запитом замовника методом цифрового друку. Неповторні текстури цінних порід дерева, колекція малюнків з самобутньою фактурою натурального каменю, різноманіття сюжетних принтів – можливості дизайну безмежні.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ РІШЕНЬ
КОЛЕКЦІЇ ФАКТУР І ПРИНТІВ ДЛЯ СТИЛЬ ВОРІТ

Використовуючи технологію цифрового друку, на полотно воріт Prestige можна нанести
будь-який малюнок, зробивши їх яскравим акцентом в інтер’єрі.
Варіантів мільйони!

Ворота «під дерево» – цифровий друк

Ворота «під камінь» – цифровий друк

Ворота «під метал, дерево, натуральний камінь і бетон» – цифровий друк

Індивідуальні зображення, надані замовником – цифровий друк

НАЗАД ДО ГАРАЖНИХ ВОРІТ
ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ГРУПИ КОМПАНІЙ
м. Хмельницький, вул. Зарічаньска, 9
khmelnytskyi@alumservis.com.ua
ВСЕ БУДЕ
УКРАЇНА!