ПН-ПТ: 9:00 – 18:00
СБ-НД: Вихідний
НЕМА СВІТЛА І ЗВ'ЯЗКУ? ПИШІТЬ У МЕСЕНДЖЕРИ!

КОМПАНІЯ АЛЮМ-СЕРВІС

Компанія «Алюм-Сервіс» за роки своєї бездоганної роботи, починаючи з моменту свого заснування в 2005 році, стала одним з лідерів серед постачальників ролет, воріт і різних сонцезахисних систем, завдяки яким ваш будинок або офіс стане затишніше. «Алюм-Сервіс» - офіційний представник групи компаній Hörmann в Україні. Продукція цієї компанії славиться своїми перевагами:

– Довговічність
– Практичність і зручність в експлуатації
– Доступна в порівнянні з конкурентами вартість
– Різноманітність дизайнів (особливо, коли це стосується ролет, воріт і сонцезахисних систем)
– Гарантія від виробника

Всього цього вдається фахівцям домогтися завдяки тому, що Hörmann виготовляє всю продукцію на власному виробництві, а не замовляючи у посередників, використовуючи новітнє сучасне обладнання та високоякісні комплектуючі. Якість всієї продукції підтверджена прийнятими в міжнародній практиці сертифікатами і відповідає Міжнародним стандартам ISO 9001 в системі TUV CERT.

Що пропонує своїм клієнтам Алюм-Сервіс?

Ми не просто пропонуємо вам широкий вибір якісних товарів, але і надаємо на все гарантію від виробника.
Наша компанія доставить замовлені у нас ролети, ворота, автоматику і сонцезахисні системи, а також проведе на місці всі необхідні монтажні роботи.

Кваліфіковані з багаторічним досвідом і стажем фахівці нашої компанії дадуть корисні поради та рекомендації щодо догляду.

Малоймовірно, що встановлені нами ворота або ж ролетні системи можуть вийти з ладу, але в разі, якщо подібне станеться, то ми в короткі терміни проведемо необхідний ремонт.

Наші переваги

Щоб зайняти гідне місце на ринку і завоювати довіру споживача нам довелося докласти максимум зусиль: наполеглива і кропітка робота, яка сьогодні дозволяє нам пропонувати вам дійсно високоякісну продукцію, здатну забезпечити комфорт і захищеність вашого особистого простору.

Завдяки нашій продукції і її гарному зовнішньому вигляду ви зможете перетворити свій будинок, зробивши його не просто захищеним і зручним, але ще і безпечним, гарним і унікальним. Так, саме унікальним! Адже неймовірно великий асортимент пропозицій дозволяє підібрати кожному покупцеві найбільш відповідний за кольором, формою, розмірами і т.д. ролети або ворота, жалюзі або руллоні штори.

Пропонуючи вам автоматику для ворітних і ролетних систем, ми заздалегідь потурбувалися про те, щоб це були бездоганні і надійні приводи з відповідною гарантією безпеки і якості.

Алюм-Сервіс підходить до питання забезпечення комфорту комплексно і пропонує весь спектр рішень для вашої зручності та безпеки:
Гаражні ворота
Ролети
Рулонні штори
В'їзні ворота
Безрамне скління
Автоматика

Не знайшли те, що шукали?

Задайте своє питання і ми точно знайдемо для Вас рішення!

  Наші сертифікати

  hello world!
  ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ГРУПИ КОМПАНІЙ
  м. Хмельницький, вул. Зарічаньска, 9
  khmelnytskyi@alumservis.com.ua
  ВСЕ БУДЕ
  УКРАЇНА!